Share

Eko Odkrywcy 2!

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu, w którym można wygrać pieniądze na realizację ciekawych działań badawczych ze swoimi podpiecznymi 🙂

Szanowni Państwo, Jasna przyszłość w naszych rękach! Zrozumienie mechanizmów rządzących naturą jest kluczem do odpowiedzialnego podejścia do przyrody i jej zasobów. Dlatego zapraszamy Państwa do udziału w naszej akcji. Eko Odkrywcy 2 to kolejna edycja niezwykłego konkursu, a przede wszystkim wspaniała lekcja ekologii! Jakie są zalety akcji? Dzięki grantom wysokości 3 500 zł dziesięć zwycięskich drużyn, wybranych przez Komisję Konkursową i internautów, będzie mogło zrealizować swój projekt. Dodatkowo jeden z 20 finałowych projektów otrzyma nagrodę dodatkową w postaci wyjazdu na Zieloną Szkołę dla maksymalnie 30 osób (włącznie z opiekunami). Do kogo kierujemy konkurs Eko Odkrywcy 2? W konkursie może wziąć udział dowolna szkoła, przedszkole, placówka oświatowa lub wychowawcza oraz organizacja pozarządowa zainteresowana edukacją na rzecz ochrony środowiska. Wystarczy przesłać swój projekt poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie: www.rossnet.pl/ekoodkrywcy do 10.11.2014 r. Zasady i regulamin konkursu oraz prezentację pomocniczą znajdą Państwo, klikając tutaj. Szczegóły akcji są dostępne na: www.rossnet.pl/ekoodkrywcy i fanpage’u: Eko Odkrywcy Persil.Zachęcamy do udziału w konkursie i polubienia nas na Facebooku! Zostań EkoOdkrywcą drugiej edycji!

Szanowni Państwo, 

Jasna przyszłość w naszych rękach! 

Zrozumienie mechanizmów rządzących naturą jest kluczem do odpowiedzialnego podejścia do przyrody i jej zasobów. Dlatego zapraszamy Państwa do udziału w naszej akcji. Eko Odkrywcy 2 to kolejna edycja niezwykłego konkursu, a przede wszystkim wspaniała lekcja ekologii! 

Jakie są zalety akcji? 

Dzięki grantom wysokości 3 500 zł dziesięć zwycięskich drużyn, wybranych przez Komisję Konkursową i internautów, będzie mogło zrealizować swój projekt. Dodatkowo jeden z 20 finałowych projektów otrzyma nagrodę dodatkową w postaci wyjazdu na Zieloną Szkołę dla maksymalnie 30 osób (włącznie z opiekunami). 

Do kogo kierujemy konkurs Eko Odkrywcy 2? 

W konkursie może wziąć udział dowolna szkoła, przedszkole, placówka oświatowa lub wychowawcza oraz organizacja pozarządowa zainteresowana edukacją na rzecz ochrony środowiska. Wystarczy przesłać swój projekt poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie: www.rossnet.pl/ekoodkrywcy do 10.11.2014 r. 

Zasady i regulamin konkursu oraz prezentację pomocniczą znajdą Państwo, klikając tutaj. Szczegóły akcji są dostępne na: www.rossnet.pl/ekoodkrywcy i fanpage’u: Eko Odkrywcy Persil.

Zachęcamy do udziału w konkursie i polubienia nas na Facebooku! Zostań Eko Odkrywcą drugiej edycji!