Share

Zostań Eko Odkrywcą!

Zdobądź dofinansowanie na projekt i przeżyj wspaniałą przygodę poznając, obserwując i prowadząc doświadczenia oparte o świat przyrody!

Celem konkursu jest opracowanie autorskiego projektu badawczego, który może mieć charakter stacjonarny lub terenowy. Powinien angażować i aktywizować dzieci oraz młodzież do eksperymentowania, odkrywania, doświadczania i poznawania różnych zjawisk przyrodniczych. Myślą przewodnią jest przenikanie się dwóch światów: Ekologii i Technologii.

Najlepsze projekty otrzymają nie tylko dofinansowanie do 3.000 złotych, ale również mogą starać się o dodatkowe nagrody – wyjazd na Zieloną Szkołę oraz zaproszenie do Centrum Nauki Kopernik! Dodatkowo dla Opiekunów zwycięskich projektów – zapas kapsułek PERSIL POWER – MIX CAPS na dwa lata!!

Jak w ubiegłym roku, ambasadorem konkursu jest Rafał Kosik – jeden z najbardziej znanych polskich pisarzy dla dzieci i młodzieży, autor bestsellerowej serii książek “Felix, Net i Nika“.

Organizatorami konkursu Eko Odkrywcy 4 są Henkel Polska Sp. z o.o. (właściciel marki Persil), drogerie Rossmann oraz Fundacja Nasza Ziemia.