Share

3 wyjątkowe jednoręki bandyta inspirowane naturą

Sloty to wyjątkowe gry, które nie tylko zapewniają doskonałą rozrywkę, ale także zachwycają ilością motywów przewodnich, dzięki którym z łatwością można znaleźć pozycje najbardziej dopasowane do zainteresowań gracza.

Nie brakuje automatów do gier, które są inspirowane naturą. Często pojawiają się w nich zwierzęta, a pojawiające się tam animacje i grafika doskonale oddają ich środowisko naturalne. Oto 3 warte uwagi jednoręki bandyta online inspirowane naturą.

Siberian Storm (IGT)

Slot Siberian Storm stworzony przez IGT przenosi graczy w głąb Syberii i wykorzystuje dość oryginalny projekt z aż 720 sposobami na wygraną. Najważniejsze symbole w grze to oczywiście ten z tytułowym Siberian Storm oraz ikony z białymi tygrysami.

Najbardziej ekscytującą funkcją w grze jest runda darmowych spinów, która jest uruchamiana po wylosowaniu co najmniej 3 symboli Scatter. Dbałość o szczegóły, wpadająca w oko grafika oraz oryginalna budowa maszyny sprawiają, że Siberian Storm to jedna z tych gier, obok której trudno jest przejść obojętnie.

Great Rhino (Pragmatic Play)

Great Rhino to automat, który przenosi graczy na afrykańską sawannę. Głównym bohaterem jest tytułowy nosorożec, a wraz z nim na bębnach pojawiają się hieny, flamingi, gepardy i krokodyle. Gra posiada 6 bębnów oraz aż 4096 sposobów na wygraną.

Ten jednoręki bandyta posiada bardzo dobry wskaźnik zwrotu dla gracza (RTP) wynoszący 96,53% oraz szansę na zdobycie mnożnika 500-krotności wygranej. Wartym zainteresowania dodatkiem do gry jest opcja darmowych spinów, super spinów oraz jackpota. Bonus z 10 darmowymi spinami jest przyznawany w momencie, gdy na 2, 3 lub 4 bębnie pojawią się co najmniej 3 symbole Scatter.

Multifly (Yggdrasil)

Multifly to automat wideo wydany przez Yggdrasil Gaming, którego akcja dzieje się w tropikalnej dżungli. Gracze mogą zanurzyć się w bujnej zieleni i podczas kręcenia bębnami spotkać żyjące tam zwierzęta, takie jak jaszczurki, żaby i tropikalne ptaki. Grafika gry Multifly z pewnością jest imponująca, widać również duże przywiązanie do szczegółów.

Gra posiada 243 sposobów na wygraną, wysoką zmienność (idealną dla graczy lubiących ryzyko) oraz dobry wskaźnik RTP wynoszący 96,3%. Maksymalna wygrana, jaką można uzyskać w grze, wynosi 10 000-krotność stawki. Dodatkowo gracze mogą aktywować rundę z darmowymi spinami i mnożnikami, aby zyskać jeszcze więcej szans na wygraną